Human Rights Watch: США та ЄС закривають очі на порушення прав людини
США та Європейський Союз закривають очі на порушення прав людини, прикриваючись твердженнями про демократію. Такого висновку дійшли експерти Хьюман Райтс Вотч у щорічній доповіді про права людини у світі.
Штати та ЄС дозволяють Пакистану та Кенії називати себе демократіями, всупереч сумнівним виборам у цих країнах — заявляють правозахисники. Дісталося від міжнародної організації і Росії. Вона разом з Нігерією, Бахрейном, Йорданією та Таїландом, потрапила до групи країн, які також безпідставно називають себе демократичними. Не обійшли увагою і Туреччину. Експерти занепокоєні станом свободи слова у цій країні. А небажання Берліна та Парижа бачити Анкару в Євросоюзі, розхолоджують і тих ентузіастів, які просувають реформи заради вступу в ЄС — вважають у Хьюман Райтс Вотч.
Дісталося від правозахисників навіть міжнародним організаціям. ОБСЄ засудили за дозвіл Казахстану, країні далекій від демократичних ідеалів, головувати в ОБСЄ у 2010-му.
Сколько людей- столько и мнений.
Эти эксперты- тоже люди.
Надо найти какие-то более осязаемые критерии оценки, чем «мнение экспертов».
А если, например, считать критерием свободы уровень доходов на душу населения?
Кто у нас тогда окажется впереди (позади) планеты всей?
Та воно-то так, думки різні, але ж критерії оцінювання досить чіткі, нерозпливчасті. Йдеться ж не про те хто кращий, а хто гірший взагалі, а про дотримання прав людини.
От в Німеччині з 1934 по 1941 зарплати, працевлаштування та програми державного рівня вражали.
Отчасти потому немецкий народ так активно и поддержал «бесноватого», несмотря даже на очевидно параноическое отношение к другим народам, и прочие «нестыковочки».
Ну критиковать-то мы все мастаки.
А предложить свой вариант?
Всё-таки в условиях возобновившегося соперничества США и России у меня независимость западных (и российских тоже) экспертов не очень-то вызывает доверие.
Сразу возникает вопрос: «Кому выгодно?» 🙂
Турцию никто в ЕС не возьмет. Не потому, что демократии нет. А потому, что по производительности и плодовитости — Турки опасные конкуренты Европейцам.
На всякий случай: Я так думаю… 🙂
От і я про це ж — це не показник.
Ну принаймні не комунізм і не фашизм. І не штатівський демократичний імперіалізм.
Тю, та вони ж критикують всіх 🙂 Кому це вигідно? 🙂
то Мікстер: Ви про що, турків і так в ЄС хоч ж»й жуй. Та і для банківської системи багатих країн корисно мати амортизатор. Приймають же не на рівних правах. Так що думаю фішка не в цьому.