Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

Human Rights Watch: США та ЄС закривають очі на порушення прав людини

1 февраля, 2008

США та Європейський Союз закривають очі на порушення прав людини, прикриваючись твердженнями про демократію. Такого висновку дійшли експерти Хьюман Райтс Вотч у щорічній доповіді про права людини у світі.

Штати та ЄС дозволяють Пакистану та Кенії називати себе демократіями, всупереч сумнівним виборам у цих країнах — заявляють правозахисники. Дісталося від міжнародної організації і Росії. Вона разом з Нігерією, Бахрейном, Йорданією та Таїландом, потрапила до групи країн, які також безпідставно називають себе демократичними. Не обійшли увагою і Туреччину. Експерти занепокоєні станом свободи слова у цій країні. А небажання Берліна та Парижа бачити Анкару в Євросоюзі, розхолоджують і тих ентузіастів, які просувають реформи заради вступу в ЄС — вважають у Хьюман Райтс Вотч.

Дісталося від правозахисників навіть міжнародним організаціям. ОБСЄ засудили за дозвіл Казахстану, країні далекій від демократичних ідеалів, головувати в ОБСЄ у 2010-му.
|


 1. 1 февраля, 2008 @ 11:03 пп
  Саша пишет:

  Сколько людей- столько и мнений.
  Эти эксперты- тоже люди.

  Надо найти какие-то более осязаемые критерии оценки, чем «мнение экспертов».
  А если, например, считать критерием свободы уровень доходов на душу населения?

  Кто у нас тогда окажется впереди (позади) планеты всей?

 2. 2 февраля, 2008 @ 12:37 дп
  MAG пишет:

  Та воно-то так, думки різні, але ж критерії оцінювання досить чіткі, нерозпливчасті. Йдеться ж не про те хто кращий, а хто гірший взагалі, а про дотримання прав людини.

  От в Німеччині з 1934 по 1941 зарплати, працевлаштування та програми державного рівня вражали.

 3. 3 февраля, 2008 @ 7:59 дп
  Саша пишет:

  Отчасти потому немецкий народ так активно и поддержал «бесноватого», несмотря даже на очевидно параноическое отношение к другим народам, и прочие «нестыковочки».

  Ну критиковать-то мы все мастаки.
  А предложить свой вариант?

  Всё-таки в условиях возобновившегося соперничества США и России у меня независимость западных (и российских тоже) экспертов не очень-то вызывает доверие.
  Сразу возникает вопрос: «Кому выгодно?» 🙂

 4. 5 февраля, 2008 @ 10:39 дп
  Mixter пишет:

  Турцию никто в ЕС не возьмет. Не потому, что демократии нет. А потому, что по производительности и плодовитости — Турки опасные конкуренты Европейцам.

  На всякий случай: Я так думаю… 🙂

 5. 5 февраля, 2008 @ 5:01 пп
  MAG пишет:

  От і я про це ж — це не показник.

  Ну принаймні не комунізм і не фашизм. І не штатівський демократичний імперіалізм.

  Тю, та вони ж критикують всіх 🙂 Кому це вигідно? 🙂

  то Мікстер: Ви про що, турків і так в ЄС хоч ж»й жуй. Та і для банківської системи багатих країн корисно мати амортизатор. Приймають же не на рівних правах. Так що думаю фішка не в цьому.


|
RSS feed отзывов к статье |