Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

Менее половины украинцев против НАТО

19 февраля, 2008

Киевский институт проблем управления имени Горшенина провел исследование, результаты которого свидетельствуют о том, что в случае проведения референдума по НАТО только 19,2% опрошенных проголосовали бы за вступление Украины в Альянс. Результаты опроса представил директор института Кость Бондаренко.

Он сообщил, что, согласно результатам исследования, только 19,2% опрошенных проголосовали бы за вступление в НАТО; 43,6% выступают против; 18,3% — «не голосовали бы»; 18,9% — «затруднились с ответом».

В то же время, если бы сегодня проходил референдум относительно вступления Украины в военный союз с Россией, то “за вступление” проголосовали бы 34,1% опрошенных; “против вступления” – 30,4%; “не голосовали бы” – 16,1%; “затруднились с ответом” – 19,4%.

Бонадернко также заявил, что более половины украинцев считают себя недостаточно информированными о деятельности НАТО.

В частности, достаточно информированными о деятельности Альянса считают себя — 25,2% опрошенных; недостаточно информированными — 54,7%. Не смогли ответить на этот вопрос 20,1%.

Также, отвечая на вопрос, какие основные функции выполняет сегодня НАТО: борьба с международным терроризмом – 35,4%, защита стран-участниц блока от вооруженного нападения – 33,3%; миротворческие операции – 27,8%; защита экономических интересов стран-участниц блока – 21,5%; другое – 2,3%; затруднились с ответом – 25,3%.

Опрос проводился с 7 по 18 февраля 2008 года в 129 населенных пунктах Украины. Всего были опрошены 2007 респондентов, которые представляют взрослое население Украины в возрасте от 18 лет. Погрешность репрезентативности исследования не превышает 2,2%.




|


  1. 19 февраля, 2008 @ 9:40 пп
    Саша пишет:

    Сколько людей- столько и мнений.

  2. 21 февраля, 2008 @ 11:34 дп
    MAG пишет:

    Та воно-то так, але оця цифра — «недостаточно информированными — 54,7%» багато про що говорить.

  3. 22 февраля, 2008 @ 10:43 пп
    Саша пишет:

    А это смотря как информировать.
    А лучше сразу базу разместить-тогда всем всё окончательно ясно будет.
    Сербы уже убедились. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

  4. 23 февраля, 2008 @ 11:48 пп
    MAG пишет:

    Так, залежить від того як інформувати. Зараз інформація нагадує скоріше пропаганду СССР зразка 80-х років.

    Це Ви про що? Про ту російську що у нас в Криму?

    Ви праві, звичайно краще було б залишити все як є, хай би ті серби та албанці винищили одне-одного. Нехай замість миротворців була б Сербська армія з одного боку, а албанські бойовики з другого.

  5. 24 февраля, 2008 @ 12:41 пп
    Саша пишет:

    Если бы США не поддерживали сепаратистов, там всё давно бы успокоилось.
    А так дали сепаратистам надежду, полную поддержку, и они ею воспользовались по «полной».
    То, что нельзя было жить вместе- не делайте мне смешно.
    При Тито очень даже хорошо жили.
    Пока не полезли заокеанские советчики.

  6. 24 февраля, 2008 @ 2:42 пп
    Mixter пишет:

    такие вещи невозможны без югославских «прелестей».

  7. 24 февраля, 2008 @ 9:16 пп
    Саша пишет:

    Микстер, Вы хоть смотрите, на какую ветку пишете.
    Так будет непонятно.

  8. 24 февраля, 2008 @ 9:56 пп
    Саша пишет:

    Добавлю ещё для MAGа:
    в 1992 году в Бендерах кровопролитие остановила исключительно непреклонная решимость генерала Лебедя (честь ему и хвала), а так же наличие «базы».
    Кстати, не вижу никакой разницы между Косово и Приднестровьем (разве что только Россия, в отличие от США, свою базу зачем-то вывела (?????) 🙁 🙁 🙁 ).

    Если бы у Приднестровья был хоть какой-то выход к морю…
    Однако в советское время об этом позаботились. 🙁
    А нынешние украинские власти только и умеют, что подыгрывать американцам.
    Пока они у власти.

    А потом их мнение уже мало кого интересует, к сожалению (вон и Гриценко, как отошёл от дел, так сразу и заговорил очень даже толково. временами. Сразу стал гораздо симпатичнее.Только поздно спохватился).

  9. 26 февраля, 2008 @ 3:48 пп
    MAG пишет:

    Кровопролиття в Сербії теж зупинили. Так само як і 14-та армія — артилерійським вогнем, але 14-та армія для Вас хороша, а НАТО погане. Просто так.

    Я теж не бачу різниці — і в той і в інший конфлікт втрутилися зовнішні сили, і та й інша сторони тримають там свої сили і досі. У Косово — 17 000 миротворців НАТО (не = США, там і українці є), у ПМР — 2000 чоловік Оперативної Групи Російських Військ (ОГРВ).

    решту я залишу без коментарів, немає чого по суті коментувати.

  10. 26 февраля, 2008 @ 9:36 пп
    Саша пишет:

    Просто неприятно, когда одним можно, а другим в аналогичной ситуации вроде как нельзя почему-то.
    Поэтому и идёт речь о серьёзнейшем прецеденте, который ещё напомнит о себе.

  11. 28 февраля, 2008 @ 2:12 пп
    MAG пишет:

    Можна, обом сторонам можна. І обидві сторони роблять.

    Для західних демократій «лібералів» — це !сучасне! (з першої-другої світової війни) бачення лібералізму — концепція «колективної безпеки» на зміну «ізоляціонізму».

    Цей перехід пов»язаний з політичними програмами в Німеччині (Третій Рейх) та Росії (СССР).

    На Німеччині зупинятися не будемо, а політика характерна для Росії — агресивний експансіонізм, поширення «комунізму» на всю земну кулю шляхом світової революції використовуючи світові війни та протиріччя між капіталістичними державами.

    На даному істричному етапі, по результатам на кінець 20-го століття, «ліберальні» країни виявилися ефективнішими за «комуністичні», останні або трансформувалися (як Китай), або зогнили (СССР 70-их — 90-их), або зогнивають (Куба). Не факт, що ліберальні устрої, кращі чи продуманіші — вони теж ще будуть струснуті кризами, яким ми з вами ще будемо свідками. Але вони явно живучіші за «комуністичні».

    Зараз Росія та Україна пожинають результати цього гниття, пов»язані з незмінністю еліти, що вже розклалася і ще розтягує власні традиції управління та розвитку додаючи до них елегантний мафіозний парфюм а-ла Ренат Ахмєтов та соло неоавторитаризму у виконанні Тимошенко.

    Але в України немає (ну принаймні в таких кількостях) нафти як у Росії — це один з дуже вагомих факторів, який робить наше становище кращим за їхнє. Захід таке становище влаштовує, оскільки ніхто не хоче повторення 90-их, тобто обмін погроз іржавими атомними бомбами на мат.блага. Але ж нафта закінчується. І криза цього монстра який зараз не займається АБСОЛЮТНО НІЧИМ крім перекачки нафти, який успішно свого часу викачав В Е Л И Ч Е З Н І запаси нафти на заході України (спочатку в Німеччину, потім в кап.країни), але тоді він не тільки цим займався, буде співставна з кризою «ліберальних» устроїв, яка, схоже, настане дещо пізніше.

    Який з цього варто зробити простий висновок — не існує ніяких чудових російських проектів (зараз) які є панацеєю для України. Існують серйозні дядьки, які використовують усі можливі засоби для відтягування власних криз (кінця). В Росії — повна деградація суспільства та кінець нафти, в Штатах та Європі — технологічне гіперперевищення пропозиції над попитом, це вже як наслідок нежиттєздатності експоненційної моделі зростання економіки.

    Один з виходів для України (якщо він є) — робити свій проект і працювати з усіма, роблячи ставку на співпрацю за найживучішим. Це робиться дуже погано. Далеко не в останню чергу через таких людей як Ахмєтов, для яких вихід є, це накопичення мат.благ + офшор — але це вихід тільки для нього. А засоби які він використовує, просто створюють у нас бампер для майбутньої російської кризи. Можна сказати що дії іншого табору роблять те саме для заходу, але вони прагматичніші, ту сторону можна використати, Росію — ні.

    А про «серьёзнейший прецедент» я вже не буде коментувати, це мікроепізод 🙂

  12. 29 февраля, 2008 @ 9:41 дп
    MAG пишет:

    О, в тему якраз.

    28.02.2008 23:25
    Буш визнав, що економіка країни перебуває в стані рецесії

    Економіка Сполучених Штатів перебуває в стані рецесії, тобто економічного спаду. Це визнав президент країни Джордж Буш.

    На прес-конференції в Білому Домі Буш заявив — економіка США демонструє усі ознаки уповільнення. Втім, американський президент переконаний, що фінансовий спад все ж не розпочнеться. А тим часом, на світових торгах долар продовжує падати, а нафта дорожчати. В четвер за барель чорного золота давали вже майже сто три долари. Однак, Буш все ще налаштований оптимістично.

    Джордж Буш, президент США: «Я занепокоєний станом економіки, тому запропонував пакет ініціатив, спрямований в першу чергу на стимуляцію споживчого попиту».

  13. 29 февраля, 2008 @ 9:40 пп
    Саша пишет:

    Ну что же, точка зрения высказана.
    Всё может быть так, а может и нет.

    Безуслоные возражения у меня вызывает оценка «микроэпизода».
    Впрочем, от необъективных оценок страдает обычно сам оценщик, пока жизнь не докажет ему ошибочность его точки зрения.

    Будем ждать. 🙂

  14. 1 марта, 2008 @ 12:05 пп
    MAG пишет:

    Ну як Вам сказати, якщо людина хоч трохи цікавиться історією, політикою та економікою і має уявлення про те як ці механізми функціонують — вона приходить до цього. Інша справа, що ті хто про це знає, не знає толком як вирішувати ці проблеми у довготривалій перспективі 🙂

    Щодо важливості епізоду з Косово — я не намагаюся применшити значення цієї події у світлі можливих сепаратистських проявів. Але у контексті вищезазначених глобальних процесів просто вказую на незначну роль цього епізоду.

  15. 1 марта, 2008 @ 12:06 пп
    MAG пишет:

    Таким же незначним епізодом є сучасна політика Росії в Україні. Це погано для нас, для світової економіки яка сама себе зжирає — це не важливо.

  16. 2 марта, 2008 @ 7:01 дп
    Саша пишет:

    Иными словами: всё в природе относительно. 🙂

  17. 2 марта, 2008 @ 6:05 пп
    MAG пишет:

    Геніально 🙂

    До речі, цікаві нотатки одного !хорошого! російського математика, Юрия Неретина щодо системи освіти (і не тільки), Вам як вчителю повинно було б бути дуже цікаво.

    Правда він математик, всловлюється дуже добре, відверто і логічно, а у нас з Вами як я пам»ятаю були з логікою легенькі проблеми 😉

    А взагалі — дуже добре викладений відвертий, розвиваючий та цікавий матеріал. Десь на пару вечорів читання. Там ще потрібно кодування міняти, за замовченням якась лажа стоїть не кирилиця.

    http://www.mat.univie.ac.at/~neretin/educ/cont.html

  18. 2 марта, 2008 @ 9:42 пп
    Саша пишет:

    Не, мне ничего не пришлось менять.
    Сразу правильные буквы появились.

  19. 2 марта, 2008 @ 11:27 пп
    MAG пишет:

    Мені сподобалося його об»єктивне ставлення до системи освіти в СССР. Зважаючи звісно на те, що він належав до еліти і Москви.

    Досить серйозний математик цей дядько.

    Як і я 🙂 має деяке відношення до одного з німецьких інститутів ім. Макса Планк.

  20. 3 марта, 2008 @ 9:59 пп
    Саша пишет:

    Ну я почитал.
    Пишет то, что есть вроде.
    Хотя я не максималист, и не представляю, как можно развернуть махину на 180 градусов.
    Так что имеем то, что имеем.

  21. 6 марта, 2008 @ 10:35 пп
    MAG пишет:

    Швидко ж читаєте.
    Тільки щось не бачу людей з такими думками, розумінням + застосуванням розуміння.
    Бути «за», а не проти для початку.
    Ви даремно прігнорили смиренно запропоновані мною 2 сучасні українські пісні, що лінки на них я Вам надав задля… як там його? а, задля «сужения сферы использования русского языка». Там про маємо, що маємо теж є.

  22. 6 марта, 2008 @ 11:42 пп
    Саша пишет:

    Где они?

  23. 7 марта, 2008 @ 1:38 дп
    MAG пишет:

    еее… та десь раніше наводив, було якраз в тему тодішніх наших розмов. Пошукати?

    Перед слухачами пісень немов відкриваються дверцята у світ української музики яка, о диво! є сучасною і молодіжною і проблем з останнім аж ніяк немає.

    А взагалі якщо чесно мені й самому іноді стає дивно — так у нас багато творчості української 🙂 Та і російської, до речі, теж. Тільки росіяни цього не знають 🙂

  24. 8 марта, 2008 @ 4:30 дп
    Саша пишет:

    Найду сам.

    А человек тем и отличается от братьев меньших, что способен на творчество.
    И это прекрасно.

    Независимо от такого несущественного пустяка, как графа в паспорте.
    Тем более, что в нашем украинском паспорте такой графы вообще нет.

  25. 9 марта, 2008 @ 10:58 дп
    MAG пишет:

    Я тут мав на увазі «так у нас багато творчості українською мовою 🙂 Та і російською мовою, до речі, теж».

  26. 10 марта, 2008 @ 3:27 дп
    Саша пишет:

    Да, плохих языков не существует.

    Даже блатной язык сформировался определённым образом в определённой среде, и отражает моменты жизни этой среды, пропущенные творческими людьми через своё сознание.

  27. 11 марта, 2008 @ 5:47 пп
    MAG пишет:

    Погоджуюсь.

    Щодо «блатного языка пропущеного творческими людьми» (такими как Розенбаум) теж погоджуюсь:

    Ботать — בטא‎ — выражаться (наст. боте). ביטוי‎ — битуй — выражение.

    Феня — אופן‎ — офен — способ.

    Битуй беофен — ботать по фене — выражаться особым способом, непонятным для окружающих, фраеров.

    Блатной — Die Blatte (нем. идиш) — лист, бумажка, записочка.Тот кто устраивался по блату, имел «бумажку» от нужного человека.

    Фраер — идиш. жених.

    Ксива — документ . Ивр. כתיבה — кт(с)ива — документ, нечто написанное

    Хевра — Воровская компания. Иврит חברה — хевра — компания, фирма. Хевре, хеврая — ребята, братцы, хлопцы, пацаны, свои люди.

    Хана — конец. חנה — ивр. хана — делать остановку в пути, привал.

    Шмон — обыск, шмонать — обыскивать. В царской тюрьме камеры обыскивали в 8 вечера, во время ужина заключенных (от Шмоне — 8 на иврите).

    Халява — бесплатно. Ивр. חלב‎ — халав — молоко. В XIX веке евреи России собирали для евреев Палестины т.н. חלב‎ דמי‎ — дмей халав — «деньги на молоко».

    Хипеш — скандал. Ивр. חיפוש — хипус — скандал

    Марвихер — вор высокой квалификации. מרויחר‎ — марвихер (идиш) — зарабатывающий деньги, от ивр. מרויח‎ — марвиах — зарабатывает.

    Стырить — украсть (סתר — (ситер)сделать в тайне)

    Башли, башлять. Ивр בישל (бишель)варить. Башли — букв. — навар.

    Урка — заключённый (ивр. урка — букв. отсиживающий срок).

    Атас — внимание, приготовится! От ивритского עתוד/атуд(на идише атус) — подго-товка, предназначение

    Кайф — כיף‎ — ивр., араб. кейф, с тем же значением.

    Кабала — крупная сумма долга. От (кабала) — квитанция, расписка, принятие, получе-ние.

    Каленый — имеющий судимость. От (кэле) — тюрьма.

    Кантоваться — быть вместе. От כנס/кенес — «сбор, слёт, съезд»//кинес — «со-бирал вместе, созывал». В арамейском и в идише звук «с» меняется на «т» («th»).

    Кодла (котло, кодляк) — сборище воров, босяков, оборванцев, голи перекатной — от כדלה/коДла — «Как оборванцы, босяки»,

    Кошарь — передача. От (кешер) — узел, связь.

    Шара — бесплатно. Ивр. שארים‎, שאר‎ — шеар, шеарим — остатки. То, что остается у продавца, непригодное для продажи, и он оставляет это на прилавке для бедных.

    Шухер — стоять на шухере — караулить, не идёт ли опасность для воров при делах.
    От שחרר /шухрер — «был освобождён от забот, тягот».

  28. 11 марта, 2008 @ 9:26 пп
    Саша пишет:

    Я так понимаю, что феня в основном произошла от иврита. 🙂
    Хотя информация о происхождении слов интересная.
    Увлекаетесь языкознанием?

  29. 11 марта, 2008 @ 11:30 пп
    MAG пишет:

    Ну не вся, а десь на 80%. Що цікаво — ідіш же формувався в основному в Німеччині, так у них злочинний жаргон теж на ~45% з ідіша 🙂

    Ну, до походження слів потрібно ставитися з пересторогою, є декілька версій зазвичай, і тут теж деякі слова можуть бути не точно витлумачені. Але як на мене відсотків 90% в нормі 🙂

    Та трохи є таке, це називається етимологія (від грец. ἔτυμον «справжнє значення» та грец. λόγος «слово») — розділ знань, який вивчає значення та походження слів мови. Завдяки давнім текстам, порівнянню слів зі словами з інших мов, етимологія відновлює історію слів: як вони виникли у мові, їхнє джерело та зміну їхнього значення.

    Я цікавлюся непрофесійно звісно, але зараз є досить багато доступних матеріалів та спільнот у мережі, так що це нескладно.


|
RSS feed отзывов к статье |