Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

Після зустрічі з МНС хтось виживає?

1 декабря, 2007

Цьогорічна хроніка найвідомиших зустрічей тварин з МНС:

Випадок перший:
Доросла лосиха забрела на ринок ”Колосок” біля станції метро Петрівка вночі у вівторок. Звідки взялася дика тварина у занедбаному районі Києва, де немає зелених зон, можна тільки здогадуватися. Начебто її бачили на Московському мосту, і прийшла вона на Петрівку аж із Лівого берега.
Забирати лосиху приїхали працівники Київської служби порятунку. Вони вкололи тварині снодійне й зібралися везли її до лісу під Вишгородом. Але та нікого не підпускала до себе.

— У них була така довга палка, на кінці у неї була голка. Спочатку їй дали два уколи зі снодійним, але лосиха не засипала. Тоді ще одного дали, — розповідає Сергій із заводу ”Динамо”.

Тварині зв’язали ноги, закрили очі. Але лосиха навіть після трьох уколів снодійного сильно пручалася. Зрештою самицю електропідйомником повантажили на машину й повезли із Петрівки.

Дорогою до лісу вона померла.

— Лось просто задихнувся в машині. Була сильна жара, а двері щільно закривають. І доступу повітря немає, — розповідає ”ГПУ” черговий Київської служби порятунку.

Торговці на ринку вважають, що тварині вкололи забагато снодійного — саме тому, мовляв, вона й загинула.

Випадок другий:
Маріупольські рятувальники шукали крокодила, який у травні втік з цирку. Нільську рептилію привіз до міста цирк «Шапіто», що там гастролював. Напередодні артисти проводили рекламну акцію на узбережжі Азовського моря. У показових виступах брав участь і цей крокодил, а потім він зник. За словами дресирувальника, тварина не витримала спеки і втекла у море. Про це «5 каналу» розповіли у МНС Донецької області.
28 листопада сталася святкова подія для жителів Приазов’я і, можливо, Нестора Шуфрича. Було спіймано маріупольского крокодила.

Рептилію на ім’я Годзілла у середу зловив робітник «Маріупольмонтажу» Василь Акімов. Годзілла перебував у відстійнику меткомбинату «Азовсталь». Опору не чинив, бо впав у сплячку. Крокодила перенесли до підсобки і викликали рятівників, які півроку не могли його спіймати.

Андрій Бондаренко, начальник управління МНС в Донецької області: «Мы проконсультировались со специалистами, с его хозяином и создаем ему условия выхода из анабиоза, возможности его кормления. И передадим его, может быть уже в ближайшее время — в понедельник, во вторник,- хозяину. Если нет — будем его размещать в соответствующих заповедниках — зоопарках Донецка».

30 листопада крокодил, якого після шести місяців пошуків зловили в Маріуполі, помер. Годзіллу вже кремували і поховали в Донецьку. Як стверджує «Комсомольска правда», на знак трауру працівники маріупольського МНС приспустили свій прапор.

Бракувало тільки залпів у повітря на честь Годзілли…
|


  1. 4 декабря, 2007 @ 9:29 дп
    Mixter пишет:

    Чего-то я не понял, в чем проблема с Донецким МНС… Крокодильчик вроде как сам помер от переохлаждения…

  2. 4 декабря, 2007 @ 11:25 дп
    MAG пишет:

    стільки шахтарів загинуло а шкода крокодила…


|
RSS feed отзывов к статье |