Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

Вечно эти юристы умничают…

15 августа, 2007

На чиновників державних органів виконавчої влади недоторканність не розповсюджується. Так прокоментував УНІАН юрист юридичної фірми “Ільяшев і Партнери» Денис РАБОМІЗО сьогоднішні пропозиції прем`єр-міністра Віктора ЯНУКОВИЧА скасувати до виборів недоторканність і пільги для чиновників всіх рівнів.

Д.РАБОМІЗО підкреслив, що правом на недоторканність в Україні користуються, по-перше, народні депутати, що регламентується ст. 80 Конституції України і ст. 27 Закону України «Про статус народного депутата України», а також Президент України (ст. 105 Конституції України). Крім того, за словами юриста, недоторканність розповсюджується на суддів Конституційного Суду України (ст.149 Конституції, ст. 28 Закону України «Про Конституційний Суд України»), а також на суддів (ст. 126 Конституції України, ст. 13 Закону України «Про статус суддів»).

Як повідомляв УНІАН, сьогодні прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ запропонував скликати позачергову сесію Верховної Ради для скасування недоторканності і пільг для чиновників всіх рівнів. «Давайте ініціюватимемо, є депутати, звернемося до Президента на початку вересня, до виборів, зберемо депутатів і одностайно проголосуємо за скасування недоторканності і всіх пільг Президента, прем`єр-міністра, міністрів, депутатів Верховної Ради і суддів. Всіх! Давайте зробимо, і це буде нормальний підхід до виборів», — сказав В.ЯНУКОВИЧ.

В.ЯНУКОВИЧ також повідомив, що сьогодні має намір обговорити тему скасування недоторканності для чиновників всіх рангів з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.
|


 1. 15 августа, 2007 @ 8:21 пп
  www.solomko.net пишет:

  ИМХО, но быть примером — это уже недоторканность 🙂

 2. 23 августа, 2007 @ 9:26 пп
  Саша пишет:

  Якщо й скасовувати недоторканність ,то це повинне бути зроблене для всіх ,хто нею користується.
  І що неправильно сказав Янукович?

  А 4 вересня у Верховній Раді зберуться депутати від коаліції й напевно проголосують за скасування недоторканності.
  От тільки базіки від жовтогарячих фракцій будуть зайняті тим ,як правдоподібно виправдатися перед народом за свою відсутність на сесії.

  Скажуть ,що Парламенту ,мол ,не існує вже.
  І хоч би хтось відмовився від грошей за прогуляні місяці!

 3. 24 августа, 2007 @ 9:04 дп
  Mixter пишет:

  То, что вы сказали, Саша, уже сказано ими. Более того, у них уже даже нет статуса депутатов. Так что к чему эти понты, когда известно, что Рада уже не работает — не знаю.

  Кстати, с Днем Незвисимости вас! Благо, что по этому поводу споров у нас нет 🙂

 4. 24 августа, 2007 @ 8:38 пп
  Саша пишет:

  И Вас поздравляю с праздником..

  В Конституции записан принцип непрерывности работы органов государственной власти.
  В том числе и Парламента ,естественно.
  Так что никакие это не «понты».
  Парламент не может быть несуществующим ,это неконституционно.

  Просто есть желание у некоторых политсил выдавать желаемое за действительное.
  Можно согласиться ,что Конституцию разрушала и нарушала коалиция ,но и оппозиция на этом поприще сделала и делает ничуть не меньше.

  Просто людям нравятся сказочки ,чем сейчас кое-кто активно пользуется.
  Очень сомневаюсь ,что сказочники даже в случае своего нового прихода к власти распорядятся ею так ,как ожидает доверчивый их «электорат». 😉


|
RSS feed отзывов к статье |