Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

А если будет как с Универсалом?

27 мая, 2007

Спiльна заява

Президента України, голови Верховної Ради України і прем’єр-міністра України щодо невідкладних заходів, спрямованих на розв’язання політичної кризи шляхом проведення позачергових виборів до Верховної Ради України

27 травня 2007 року

Усвідомлюючи всю повноту відповідальності за суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі, гарантуючи недопущення ескалації політичної кризи, прагнучи її негайного розв’язання виключно мирним шляхом на основі діалогу провідних політичних сил, керуючись Конституцією України і для забезпечення національних інтересів та єдності країни, Сторони домовились:

1. З метою створення належних умов для реалізації конституційних прав громадян забезпечити недопущення будь-яких спроб нагнітання протистояння у суспільстві та упередити усі можливі дії щодо провокування «силового» розвитку подій.

2. Провести позачергові вибори до Верховної Ради України 30 вересня 2007 року.

3. Визнати, що позачергові вибори до Верховної Ради України проводяться згідно Указу Президента України на підставі частини другої статті 82 Конституції України.

4. Для законодавчого забезпечення чесних, прозорих і демократичних позачергових виборів до Верховної Ради України ініціювати проведення з 29 травня 2007 року протягом двох днів (29-30 травня) пленарних засідань Верховної Ради України, на якому:

прийняти в цілому погоджені Робочою групою уповноважених представників президента України, Кабінету міністрів України, парламентської коаліції та парламентської опозиції проекти нормативно-правових актів (додаток 1);

підтвердити результати голосування щодо ухвалених у період з 2 квітня по 29 травня 2007 року актів Верховної Ради України (додаток 2);

прийняти попередньо погоджені закони, що стосуються вступу України до СОТ, та інші нормативно-правові акти з соціально-економічних питань (додаток 3).

5. Кабінету міністрів України разом із Центральною виборчою комісією забезпечити виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців».

6. З метою забезпечення чесних, прозорих і демократичних виборів внести зміни до персонального складу Центральної виборчої комісії на засадах домовленостей, досягнутих Робочою групою уповноважених представників президента України, Кабінету міністрів України, парламентської коаліції та парламентської опозиції.

7. Сторони беруть зобов’язання не допускати поза межами своєї компетенції втручання у діяльність органів судової влади та правоохоронних органів.
|


 1. 27 мая, 2007 @ 10:12 пп
  Саша пишет:

  Поживём -увидим.
  А что ,надо всей стране просто «выполнять решения Ющенко» не думая -и будет нам счастье? 😉

 2. 27 мая, 2007 @ 11:31 пп
  Mixter пишет:

  Не ну мы же не про решения Ющенко говорим. Мы говорим о взаимной договоренности трёх сторон.

  Давайте подождём и посмотрим, кто первый нарушит обещанное? 😉

 3. 28 мая, 2007 @ 12:03 дп
  Саша пишет:

  «підтвердити результати голосування щодо ухвалених у період з 2 квітня по 29 травня 2007 року актів Верховної Ради України (додаток 2);» -этот пункт вряд ли будет поддержан Ющенко.
  Он постарается как-то обойти это.
  Там ведь принято немало и в противодействие его «указам».
  Простор большой для политической игры.

  Посмотрим ,что будет в Верховном Совете.
  Коллективный орган всё-таки.

  Кстати ,насчёт особой «честности» в политике…
  Ну вот например «оплот демократии» в мире не врёт?
  Когда надо было нападать на Ирак ,придумали «оружие массового уничтожения» у Хусейна.
  Когда хотят разместить ПРО своё в Европе -уверяют ,что оно «против угрозы от Северной Кореи».
  Когда-то была зафиксирована нерушимость границ в Европе.
  А границы оказались очень даде «рушимыми».
  И т.д.

  Я это к тому ,что в политике побеждает сильный ,а не глупый.
  Так было ,так есть ,и так будет впредь.
  И не говорите мне ,что кто-то патологически честен ,а его оппоненты -«дьяволы во плоти» и вообще «бандиты».
  Это всего лишь одна из многих сказочек ,гуляющих по стране.

  А вообще поживём -увидим.


|
RSS feed отзывов к статье |