Поиск

Добавить в RSS-ленту

Архивы

Революционный прорыв в прогрессе Украины произошел именно при «Оранжевых»

8 июля, 2006

Сьогодні заступник керівника фракції Партії регіонів у Верховній Раді Євгеній Кушнарьов в інтерв’ю представникам ЗМІ зазначив, що Всеукраїнські збори депутатів всіх рівнів, представників громадськості, ініційовані Партією регіонів – визначна подія, яка символізує політичні та суспільні зміни в Україні.

Зокрема, він відмітив, що «фактично останні два роки йде непримиренна боротьба двох політичних таборів: одного, який вважає припустимим революційні методи суспільного прогресу, і другого, який відстоює еволюційний шлях, котрий хоч і не виключає якісь помилки, але гарантує, що держава і суспільство рухаються вперед без потрясінь».

«Півторарічний експеримент над Україною завершено. Це не означає, що ми як сьогоднішні переможці почнемо витрачати час на зведення рахунків і з’ясування стосунків з нашими опонентами. Це означає, що ми готові заради об’єднання України спільно з ними, принаймні з тими з них, хто також до цього готовий, працювати, а не ділити посади, спільно працювати в ім’я України, – заявив Є.Кушнарьов. – І це головна ідея сьогоднішніх зборів. І оскільки тут сьогодні присутні представники усієї вертикалі представницької влади, тобто люди, яким сьогодні народ довірив власну долю на рівні держави, на рівні областей, міст, районів, сіл, селищ, означає, що певною мірою це є відображенням волі українського народу».

Народний депутат підкреслив, що він вірить у перспективу створення більш широкої коаліції: «Ми офіційно заявили про те, що після створення коаліція відкрита для будь-яких політичних сил, представлених у парламенті, які готові визнати головним пріоритетом долю України та українського народу та працювати в ім’я цієї мети».

partyofregions.org.ua




|


 1. 8 июля, 2006 @ 10:46 пп
  Саша пишет:

  Прогрес ,прорыв у розвитку демократії в Україні відбувся починаючи з кінця 2004 року.
  Змінилися ,удосконалилися правила гри.
  Але сказати ,що це незворотне ,я б поки не зважився.
  Це стане так тільки тоді ,коли демократія почне давати плоди у виді усім помітного і безперечного поліпшення економічної ситуації в країні.
  Коли демократія зможе себе ефективно захищати і не допускати недемократичного розвитку ситуації.
  Коли правила гри стануть абсолютно єдині для всіх ,і коли в результаті чесної боротьби буде перемагати дійсно самий гідний.
  Коли абсолютній більшості буде подобатися той шлях ,по якому йде країна.

 2. 9 июля, 2006 @ 12:19 дп
  Mixter пишет:

  Может хватит угнетать русскоязычное население своими нацистскими высказываниями на украинской мове?

 3. 9 июля, 2006 @ 7:46 дп
  Саша пишет:

  Ехидина вредная! Мы таких в 17 году…ух!


|
RSS feed отзывов к статье |