Що головні політики проситимуть у Діда Мороза?
Юлія Тимошенко на Новий рік загадає, щоб дожити на своїй новій посаді хоча б до наступного 31 грудня. У своєму списку прохань до Діда Мороза вона напевно запише пункт про те, щоб протягом її прем’єрства не було бензинових та цукрових криз, які так погрішили її світлий образ за часів минулого прем’єрства.
Тимошенко попросить, щоб журналісти нарешті припинили розпитувати про її статки та відповідність шикарного вбрання і будинку скромній декларації про прибутки. Прем’єрка напевно загадає, щоб жодна людина з такої хиткої коаліції не спокусилася на пропозиції опонентів.
І напевно благатиме, щоб хитромудрі гравці з Банкової визнали за нею найвищий авторитет в помаранчевому таборі і припинили будувати плани на усунення її від президентських виборів.
А можливо, Юлія Тимошенко захоче простих жіночих радощів. Наприклад, щоб дочка Женя народила дитину.
Віктор Янукович напевно благатиме Діда Мороза про те, щоб з його партії регіонів не розбіглися всі мільйонери, які зовсім не розраховували на опозиційний статус. Він точно попросить, щоб історія з Раїсою Богатирьовою не виявилася частиною великого плану з розколу партії, а її головний спонсор Рінат Ахметов не зібрався вкладати свої мільярди у новий політичний проект на чолі із новою, дуже омолодженою лідеркою.
Янукович імовірно благатиме, щоб Секретаріат президента у процесі боротьби з Юлією Тимошенко нарешті погодився на широку коаліцію. Можливо, окремим пунктом побажань буде більше не припускатися таких прикрих граматичних та лексичних помилок, які так влучно використовують гумористи з помаранчевого табору.
Із сумом Янукович мабуть згадає свій прем’єрський кабінет і відповідні почесті: кортеж, охорона. А в 12 ночі напевно підніме келих шампанського з простим людським побажанням. Щоб більше не травмувати коліна під час гри в теніс і не їздити лікуватися до алтайських шаманів.
Президент Віктор Ющенко у новорічну ніч напевно загадає, щоб йому не доводилось брати участь у політичних іграх та інтригах. Можливо, він попросить у вищих сил, щоб Юлія Тимошенко відмовилася від президентських амбіцій. Він мріяв би, щоб його партія перетворилася з набору особистостей на потужний політичний проект із високим рівнем довіри.
У потаємних бажаннях президента, мабуть є і таке — щоб Росія припинила згадувати на телебаченні про Україну — все одно говорять тільки про погане — а краще б визнала голодомор 30-х років і нарешті зрозуміла, що Україна буде в НАТО.
Ющенко, скоріше за все, благатиме, щоб син Андрій більше не їздив на ексклюзивних машинах на очах у журналістів, а вчителі історії у школі доньок не розвішували свастику у педагогічних цілях.
І нарешті зважиться на особисте прохання — щоб ніхто не жартував над його захопленням бджолярством. Бджоли так заспокоюють нерви!
цікава фішка:
http://ukr.obozrevatel.com/news/2007/12/4/183693.htm
А, это я с месяц назад читал.
Вообще-то свобода, и свобода слова в частности -это хорошо.
Только важно, чтобы она шла рядом со зрелыми людьми, которые правильно её понимают.
С другой стороны: как может человек, общество стать зрелым без свободы?
Любой запрет- это, в принципе, плохо.
Те же наркотики в принципе нельзя запрещать.
Вообще-то нельзя.
Проституцию нельзя запрещать.
Только перевести в цивилизованное русло и то, и другое.
Насчёт оружия всё-таки сомневаюсь.
Если принимать или не принимать наркотики, проституток- это право каждого человека решать, то при свободной продаже оружия он может быть лишён права выбора в конкретной ситуации.
Как и жизни.
А вот у меня возник вопрос к MAGу:
как он относится к финскому языковому опыту, когда язык очень незначительного меньшинства признан Государственным?
И возможно ли, на его взгляд, закрепление за русским хотя бы регионального статуса?
Практично повністю погоджуюся з Вами по першим параграфам. Так, повинна безумовно бути створена система стримань та противаг, інакше така свобода швидко перетвориться на вседозволеність.
Щодо зброї, при великому бажанні її і так можна дістати у будь-якій країні, досвід США можна використати як позитивно-негативний, 4-та поправка до конституції гарантує право кожного громадянина на володіння та зберігання, але сама система надання дозволів і система поширення та контролю стволів та набоїв далека від досконалості, що і випливає назовні у новинах.
Щодо фінського досвіду та регіональних мов — інфою я трохи володію, але щось зараз не маю часу-бажання народити текст на цю тему, мабуть завтра